Dipsiz Kuyu Gençliği Kim Kurtaracak pdf – Yandex indir

tarafından
5
Dipsiz Kuyu  Gençliği Kim Kurtaracak pdf – Yandex indir

Bu kitapta anlatılan hikayeler; gençlerin ağzından yaşadıklarını anlattıkları gerçek hikâyelerdir. Bu kitabın yazılma amacı gençlerin yaşadıkları hadiseler, içinden çıkılmaz durumları herkesin okuyup öğrenmesi ve yollarının buralara düşmeden, kurduğu temiz hayalleri doğrultusunda hayatlarını yaşamasıdır.
O gençler birer kurbandı ancak uyanmayı başaranlar yaşadıklarını dile getirip geleceğin gençlerine ışık olmak istediler.
Ülkemizde hiçbir gencin kendileri gibi aldanıp hayatına zarar verilmesine, hayallerinin yıkılmasına müsaade edilmesin diye, kendi hayatlarını dile getirdiler.
Yaşanmış hikâyeler insana bir derstir. Okursan, ibret alırsan; hayatta yorulmadan, yara almadan ve hataya düşmeden yaşamayı başarırsın. Belki sen de aynı yollardan geçer canın yana yana hayatı öğrenirsin. En iyisi oku, oku ki canın yanmasın. İbret al ki “Dipsiz Kuyu”ya düşmeden ayakta kalmayı başarabilesin.
 

Dipsiz Kuyu Gençliği Kim Kurtaracak isimli 172 sayfadan oluşan kitap ; Aydan Yıldız Güneş tarafından yazılmış ve HATIRA KİTAP yayınevinin 31.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Dipsiz Kuyu Gençliği Kim Kurtaracak pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.