Dinle Beni pdf – Yandex indir

tarafından
7
Dinle Beni pdf – Yandex indir

Anneler her şeyi bilir… Ama dinleyen kim?
 
Dedektif Jane Rizzoli ile adli tabip Maura Isles tuhaf bir cinayetle karşı karşıyadırlar. Çok sevilen, kendi halinde bir hemşire olan Sofia Suarez evinde vahşice öldürülmüştür. Sofia’nın son günlerinde bir araştırmaya giriştiğini öğrenen Jane, birkaç ay önce vurkaç mağduru olmuş Amy ile Sofia Suarez arasında bir bağlantı kurunca dava iyice içinden çıkılmaz bir hal alır.
 
Bu arada Jane’in annesi Angela Rizzoli mahallesinde garip şeyler döndüğünü düşünür. Komşunun kızı evden kaçmıştır ve sokağın karşısına taşınan çift başta Angela olmak üzere herkesten uzak duruyordur. Angela kızına kuşkularından bahsetse de Jane oralı olmaz. Jane zorlu araştırmasına devam ederken, Angela’nın mahalle bekçiliği beklenmedik sonuçlara yol açacaktır.
 
 
 

Dinle Beni isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Tess Gerritsen tarafından yazılmış ve DOĞAN KİTAP yayınevinin 24.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sevgili Doğan Kardeş pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Sevgili Doğan Kardeş indir, Sevgili Doğan Kardeş oku ve Sevgili Doğan Kardeş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dinle Beni pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.