Dini Eğitim Odaklı Gülce Okul Öncesi Seti (Öğrenci Seti) pdf – Yandex indir

tarafından
3
Dini Eğitim Odaklı Gülce Okul Öncesi Seti (Öğrenci Seti) pdf – Yandex indir

Dinî Eğitim Odaklı Gülce Okul Öncesi Seti ile öğrencilerimizi her yönden hayata hazırlamayı hedefledik. Millî Eğitim Bakanlığı’nın hazırladığı Okul Öncesi Eğitim Programı kazanım ve göstergelerinin yanı sıra dinî eğitimi içeren sistematik bir yapı ortaya koyduk. Bir yandan öğrencilerin çok yönlü gelişimini desteklerken diğer yandan temel dinî eğitimi de eğlenceli ve sorumluluk duygusunu pekiştirici nitelikte sunduk.
Öğrenciyi merkeze alan yapılandırıcı yaklaşımla hazırladığımız setle hem bireysel olarak hem topluluk hâlinde hareket edebilen özgüven sahibi ve kolektif şuurun farkında, sorumluluklarını bilen, öğrenmeye istekli, meraklı ve talep eden öğrenciler yetiştirmeyi hedefledik.
Dinî Eğitim Odaklı Gülce Okul Öncesi Seti’ni hazırlarken her ögenin çocukların gereksinimlerine ve bireysel farklılıklarına uygun olmasına özen gösterdik.
Setimizde, çocukların ilgileri ve gereksinimlerinin yanı sıra çevrenin ve okulun imkânlarını da göz önünde bulundurduk. Eğitim sürecinde, çocuğun ve eğitimcinin yanı sıra ailenin de etkin katılımını sağlayacak bir yapı ortaya koyduk. Millî Eğitim Bakanlığı’nın Okul Öncesi Eğitim Programı’nı gözeterek tüm kazanımları çocuklarımıza hak ettikleri gibi titizlikle ve yüksek kalitede sunduk.
 

Dini Eğitim Odaklı Gülce Okul Öncesi Seti (Öğrenci Seti) isimli sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve TİMAŞ GÜLCE ÇOCUK yayınevinin 12.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Dini Eğitim Odaklı Gülce Okul Öncesi Seti (Öğrenci Seti) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.