Dilaver / Panayır Başlıyor pdf – Yandex indir

tarafından
13
Dilaver / Panayır Başlıyor pdf – Yandex indir

Tokat’ta seçim vakti!
12 Eylül sonrası siyasi liderlere getirilen yasaklar kaldırılmış ve yeni örgütlenmeler için gerekli ortam sağlanmıştır. Karaoğlan efsanesinin peşinde “Ak Güvercin” bünyesinde görev alan Nebi, Necip ve diğerleri, partinin Tokat örgütlenmesinde aktif rol oynarlar. Ecevit önderliğinde Nebi’nin daha büyük fikirleri vardır: il başkanlığı! Ancak rakibi ilçenin en zengin ve düzenbaz esnafı Necati’dir…
Sulu Sokak bir yandan delege buluşmaları, bir yandan seçim rekabetiyle her gün yeni bir maceraya sahne olurken, ailenin ve mahallenin bir diğer derdi, iki yaşını geçtiği halde Şeref’in hâlâ konuşmamış olmasıdır.
Nebi seçimi kazanacak mı?
Şeref konuşacak mı?
Konuştuğunda ilk sözü ne olacak?
Şeref Düzyatanlar, yeni romanı Dilaver’de bu kez hem bir dönemi hem de bir yöreyi anlatırken, birbirinden eğlenceli sahneleri yazıya döküyor.
 

Dilaver / Panayır Başlıyor isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Şeref Düzyatanlar tarafından yazılmış ve KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ yayınevinin 04.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çoban Ateşi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Çoban Ateşi indir, Çoban Ateşi oku ve Çoban Ateşi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dilaver / Panayır Başlıyor pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.