Dikkat ve Konsantrasyon Geliştirme Etkinlikleri (9-10 Yaş) pdf – Yandex indir

tarafından
21
Dikkat ve Konsantrasyon Geliştirme Etkinlikleri (9-10 Yaş) pdf – Yandex indir

Dikkat ve konsantrasyon etkinliklerini süre kullanarak uygulamanın önemli olduğunu düşünüyorum. Böylece öğrencilerin zamanını doğru kullanması konusunda da desteklemiş oluyorum. Günümüzde çok fazla uyaran olmasından dolayı öğrencilerin her geçen gün odaklanma süreleri kısalıyor. Bu tür etkinliklerin düzenli olarak uygulanması sonucunda öğrencilerde belirgin gelişmeler yaşanabileceğini gözlemledim.
 
Bu kitaptaki etkinliklerin uygulanması için bir öğrenciye “Dikkat Dağınıklığı” tanısı konmasına gerek yoktur. Böyle bir tanı konmamış ama konsantrasyon süresi kısa olan, odaklanma sorunu yaşayan, derslerde, okul sınavlarında ya da yaptıkları etkinliklerde zaman yönetimi konusunda sorun yaşayan, yaptığı işe daha hızlı odaklanmak isteyen öğrenciler bu tür etkinlikler yaparak kendilerini geliştirebilirler.
                   
Siz sevgili öğrencilere, ailelere, öğretmenlere okullarda ve ev ortamında uygulanabilecek, müfredatı destekleyen etkinliklerle dolu bir kaynak sunmaya çalıştım.
Faydalı olabilmek dileğiyle…
 
Aytül AKAN
Sınıf Öğretmeni
 

Dikkat ve Konsantrasyon Geliştirme Etkinlikleri (9-10 Yaş) isimli 100 sayfadan oluşan kitap ; Aytül Akan tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 12.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Cırt Cırtlı Etkinlik Kitabım Çiftlikte Bir Gün (2+ Yaş) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Cırt Cırtlı Etkinlik Kitabım Çiftlikte Bir Gün (2+ Yaş) indir, Cırt Cırtlı Etkinlik Kitabım Çiftlikte Bir Gün (2+ Yaş) oku ve Cırt Cırtlı Etkinlik Kitabım Çiftlikte Bir Gün (2+ Yaş) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dikkat ve Konsantrasyon Geliştirme Etkinlikleri (9-10 Yaş) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.