Dijitalleşen Ekonominin Siyah Kuğusu Covid-19 Pandemisi Süreci pdf – Yandex indir

tarafından
14
Dijitalleşen Ekonominin Siyah Kuğusu Covid-19 Pandemisi Süreci pdf – Yandex indir
Elinizdeki eser, dijitalleşme ve pandemi konusu çerçevesinde temel kavramlara ve insanlığı yakından etkileyebilecek tartışmalara da değinirken; bilişimden sağlık bilimlerine, sosyolojiden etiğe, ekonomiden politikaya, bilim tarihinden hukuğa, en güncel tartışmalardan modern fizikteki kaos teorisine farklı alanların verilerinden yararlanılarak multidisipliner bir bakış açısıyla ortaya konulmuştur. Yazarın felsefeci kimliğinin de etkisiyle farklı alanlarda birbiriyle ilişkili konularda derinlikli bağlantılar kurulmuş, “dijitalleşmeyle bizi robotlar mı yönetecek?” gibi sığ gelecek projeksiyonları ve ezberi bilgi aktarımlarından kaçınılıp, uygulamalar nedeniyle hepimizi ilgilendiren olgular, konuyla ilgili seçimler teorik altyapısıyla özlü şekilde aktarılmış ve gelecek için etkileri de tartışılmıştır. Kitabın hem güncel tartışmalara hem de akademik çalışmalara katkı sağlamasını dileriz.

 
 

Dijitalleşen Ekonominin Siyah Kuğusu Covid-19 Pandemisi Süreci isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Turhan Taşkıran tarafından yazılmış ve YÜZLEŞME YAYINLARI yayınevinin 21.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yeraltından Küresel Pazarlara Borla Yolculuğum pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Yeraltından Küresel Pazarlara Borla Yolculuğum indir, Yeraltından Küresel Pazarlara Borla Yolculuğum oku ve Yeraltından Küresel Pazarlara Borla Yolculuğum pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dijitalleşen Ekonominin Siyah Kuğusu Covid-19 Pandemisi Süreci pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.