Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya pdf – Yandex indir

tarafından
12
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya pdf – Yandex indir

“Dijital pazarlama kavramına bakış açınız, geleceğinizi olumlu ya da olumsuz etkileyecek en önemli etken olabilir. Bu sizin için geçerli bir önerme olduğu gibi; tüm kurum, kuruluş ve şirketler için de geçerli.”
 
Tüm Boyutlarıyla Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya kitabı, T.C. Başbakanlık, T.C. Millî Savunma Bakanlığı, Anadolu Ajansı, İstanbul Okan Üniversitesi, Al Jazeera ve Medya Akademi gibi birçok kurum ve kuruluşta görev alan Okan Yüksel tarafından yazıldı.
 
Dijital pazarlama ve sosyal medya alanında birçok ulusal ödülün de sahibi olan Okan Yüksel, altı üniversitede dijital pazarlama, sosyal medya ve iletişim alanlarında ders ve konferanslar verdi.
 
Okan Yüksel’in profesyonel deneyimlerini, güncel bilimsel araştırmalarla harmanlayarak ve çok sayıda uygulamaya da yer vererek sunduğu bu kitap, herkes için önemli bir rehber niteliğinde.
 

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Okan Yüksel tarafından yazılmış ve MEDYA AKADEMİ YAYINLARI yayınevinin 25.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.