Dijital Çağda Ogilvy’ye Göre Reklamcılık pdf – Yandex indir

tarafından
11
Dijital Çağda Ogilvy’ye Göre Reklamcılık pdf – Yandex indir

Yaşadığımız dijital çağ hem reklam ajansları hem reklamverenler için yeni tehditler ve yeni fırsatlar yaratmıştır.
 
Miles Young’ın dünyanın önemli ajanslarından Ogilvy & Mather’da uzun ve oldukça başarılı bir reklamcılık kariyeri var. Dijital çağın getirdiği tehdit ve fırsatları da yaşayarak öğrenenlerden.
 
Bu kitapta Young, Ogilvy’nin çok satan kitabından yola çıkarak dijitalin “oldukça kaotik görünen” reklamcılık dünyasını anlaşılması kolay hale getiriyor. Aynı zamanda edinilmesi zor olan temel bilgileri net olarak ortaya koyuyor. Young’ın kitabı da adeta günümüzün vazgeçilmez bir elkitabı.
 
Young’ın en iyi dijital kampanyalar, en son araştırmalar ve örnek olay incelemeleriyle zenginleştirdiği kitap, reklamcılık alanında hem kariyer yapmak isteyen hem de halihazırda sektörde çalışan herkes için çok pratik reklamcılık önerileri sunuyor. Kitabın Türkçe çevirisinin Türkiye’nin gelmiş geçmiş en önemli reklamcılarından ve reklamcılık kitapları çevirmenlerinden biri olan Haluk Mesci tarafından yapılmış olması da kitabı değerli kılan önemli unsurlardan biri.
 
        Prof. Dr. Ali Atıf Bir
 
Kitabın içindeki konular:  
 
Dijital rekabete karşı markaların tepkileri 
Dijital ekosistemi anlamak
İnsanların ilişki kurabileceği akıllı içerikler üretmek
Sosyal medya, değişkenlik ve ticaretin temel savaşları
Markalar, dijital dünya, toplum arasındaki ilişki
Yaratıcı teknolojilerin gücü
Büyük verilerin yararları
İnternet ve gelişen pazarlar
 

Dijital Çağda Ogilvy’ye Göre Reklamcılık isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Miles Young tarafından yazılmış ve THE KİTAP yayınevinin 26.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Dijital Çağda Ogilvy’ye Göre Reklamcılık pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.