Derin Korku pdf – Yandex indir

tarafından
5
Derin Korku pdf – Yandex indir

DEDEKTİF KELLY PORTER SERİSİ’NİN İKİNCİ KİTABI
“DERİN KORKU” RAFLARDA YERİNİ ALIYOR
 
Kelly, kendini bataklığa saplanmış gibi hissediyordu, seçenekleri azalıyordu. Zalim bir adamla birlikte bilmediği bir yere gidiyordu ve kimseye haber veremiyordu. Doğru kararı verdiğini umdu.
 
Sakin yaz sabahında District Gölü kıyısındaki kilisenin bahçesinde köpeğini gezdiren bir adam, bir kadın cesedi bulur. Kadının bedenine sanatsal bir çalışmayı andıracak şekilde banknotlar sıkıştırılmıştır. Dedektif Kelly Porter cinayet soruşturmasını üstlenir ve katili bulmak için ekibiyle birlikte çalışır. Fakat işlenen cinayet sayısı arttıkça katilin, Kelly’nin daha önce hiç karşılaşmadığı, tehlikeli bir psikopat olduğu ortaya çıkar.
Acaba Kelly, cinayetler kendi yakınlarına da ulaşmadan yapbozun parçalarını birleştirip katili bulabilecek mi?
 
Derin Korku’yu okumak hız treniyle gezmek kadar heyecan verici! Diğer okuyuculara tüm kalbimle tavsiye edeceğim bir kitap. –Amazon
 
Karakter o kadar gerçek ki çoğu zaman dedektifin saf enerjisi ve kararlılığı karşısında nefesimi tutmama engel olamadım. –All Things Bookie
 

Derin Korku isimli 328 sayfadan oluşan kitap ; Rachel Lynch tarafından yazılmış ve THE ROMAN yayınevinin 14.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İncili Köşk’te Son Gece pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İncili Köşk’te Son Gece indir, İncili Köşk’te Son Gece oku ve İncili Köşk’te Son Gece pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Derin Korku pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.