Derin Köklerin Meyvesi Zeytinyağı pdf – Yandex indir

tarafından
4
Derin Köklerin Meyvesi Zeytinyağı pdf – Yandex indir

Ünlü mutfak yazarı Jale Balcı ve zeytinyağı tadım uzmanı Müge Nebioğlu’dan zeytin ağacı ve zeytinyağının öyküsü…
 
Bu kitapta 4000 yıllık öyküsü olan zeytin meyvesinin ve zeytinyağı üretiminin ilginç ve öğretici serüvenine tanık oluyoruz.
 
Renkli fotoğraflar eşliğinde zeytin üretimi, zeytinyağının işlenmesi, üretim sonrası saklanması ve depolanması bilgileri, zeytinyağı tadım rehberi eşliğinde veriliyor.
 
Jale Balcı’dan zeytinyağıyla hazırlanan özel tariflerin de yer aldığı kitapta, ayrıca zeytinyağının sağlığa yararıyla ilgili bilgiler de bulacaksınız. Son bölümde ise butik zeytinyağı üreticilerinin konuyla ilgili sorulara verdikleri yanıtlar yer alıyor.
 
İki uzman tarafından hazırlanan Zeytinyağı kitabı, hem üreticilerin hem de tüketicilerin vazgeçilmez rehberi, damak tadı meraklıları için özel bir başvuru kitabı olacak.
 

Derin Köklerin Meyvesi Zeytinyağı isimli 284 sayfadan oluşan kitap ; Jale Balcı tarafından yazılmış ve REMZİ KİTABEVİ yayınevinin 21.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Diego Armando Maradona - O Bir Efsane pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Diego Armando Maradona - O Bir Efsane indir, Diego Armando Maradona - O Bir Efsane oku ve Diego Armando Maradona - O Bir Efsane pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Derin Köklerin Meyvesi Zeytinyağı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.