Denizcilikte Disiplinlerarası Çalışmalar pdf – Yandex indir

tarafından
4
Denizcilikte Disiplinlerarası Çalışmalar pdf – Yandex indir

Denizcilikte Disiplinlerarası Çalışmalar başlıklı, orijinal araştırma ve derleme türünden çalışmaların yer aldığı bu kitapta, alanında uzman bilim insanları ve sektör profesyonelleri tarafından yazılmış; deniz ve liman işletmeciliği, gemi ve filo yönetimi, deniz ulaştırma sistemleri, denizcilikte insan kaynağı, denizcilik ekonomisi, denizcilikte enerji verimliliği, denizcilikte emniyet, deniz lojistiği, denizcilik eğitimi ve denizcilikte dijitalleşme ile ilgili özgün çalışmalar bulunmaktadır. Kitabı oluşturan bölümlerde, konusunda uzman bilim insanları ve sektör profesyonelleri, farklı disiplinlerin bilgi birikimiyle denizcilik alanının sorunlarına yönelik disiplinlerarası bir yaklaşım sergilemiştir.

Kitap, okuyucuların denizcilik alanındaki temel ve güncel konuları farklı disiplinlerin bakış açısıyla anlamasına ve takip etmesine yardımcı olabilecek bir kaynaktır. Aynı zamanda denizcilik literatürünün gelişmesine katkı sağlayacak olan bu kitap, ileriki araştırmalara da yol gösterici nitelikte bir eserdir.
 

Denizcilikte Disiplinlerarası Çalışmalar isimli 548 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve NOBEL BİLİMSEL yayınevinin 18.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Denizcilikte Disiplinlerarası Çalışmalar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.