Demokrat Partiyi 27 Mayısa Götüren Nedenler pdf – Yandex indir

tarafından
9
Demokrat Partiyi 27 Mayısa Götüren Nedenler pdf – Yandex indir

Leyla Torcu Kırkpınar, 26 Ocak 1963 Ardahan doğumlu. ilk ve orta öğrenimini Ardahan’ da yaptı. Trabzon Lisesi Fen çıkışlı. KTÜ Eğitim Fakültesi Tarih bölümü mezunu. Yüksek lisans DEU Siyaset bilimi, doktora DEU sosyoloji üzerine çalıştı. Alanıyla ilgili birçok kitap yazdı ve tez danışmanlıkları yaptı. Halen Dokuz Eylül Üniversitesinde yüksek lisans ve doktora eğitimi vermektedir. Felsefe ve psikoloji alanında sertifikalı özel eğitimler aldı. Bir yandan da şu an toplumsal duyarlılık adına çeşitli konularda senaryo çalışması yapmaktadır. Ardahan’dan Edirne’ye, Trabzon’ dan İzmir’e Türkiye’nin sosyal yapısını etüt ettiği çalışmaları aralıksız devam etmektedir.
 

Demokrat Partiyi 27 Mayısa Götüren Nedenler isimli 186 sayfadan oluşan kitap ; Leyla Torcu Kırkpınar tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 13.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Nato Geçmişi, Günceli ve Geleceği pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Günceli ve Geleceği indir, Günceli ve Geleceği oku ve Günceli ve Geleceği pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Demokrat Partiyi 27 Mayısa Götüren Nedenler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.