Demiryolu Çocukları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf – Yandex indir

tarafından
2
Demiryolu Çocukları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf – Yandex indir

Demiryolu Çocukları, İngiliz edebiyatının usta kalemlerinden Edith Nesbit’in en tanınmış eseridir. İlk olarak 1905 yılında tefrika hâlinde Londra Dergisi’nde okuyucuyla buluşan Demiryolu Çocukları, daha sonra kitap olarak yayımlanmıştır. Sinemaya uyarlanan ve tiyatroda sahnelenen eser, bugün dünya çocuk ve gençlik klasikleri arasında yer almaktadır.

Peter, Roberta ve Phyllis, başka çocukların hayallerini süsleyecek kadar güzel bir hayat yaşıyordur. Ta ki sıradan bir günün akşamında babaları aniden evden ayrılana dek. Anneleriyle birlikte Londra’daki yaşamlarını geride bırakmak zorunda kalan üç kardeş, taşraya göçmek zorunda kalır. Yeni evlerine alışmaya çalışırken demiryoluyla tanışan çocuklar, trenlerin gölgesinde binbir duyguyu tadar. Bir gün istasyona gelen üç yolcudan birinin, hayatlarını yeniden değiştireceğinden henüz haberleri yoktur.
 
 

Demiryolu Çocukları (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Edith Nesbit tarafından yazılmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 13.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Demiryolu Çocukları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.