Delilah’ın Tüm Renkleri (Karton Kapak) pdf – Yandex indir

tarafından
8
Delilah’ın Tüm  Renkleri (Karton Kapak) pdf – Yandex indir

Çok satan Lacivert serisinin yazarından, güçlü bir kadının köklerini arayış hikâyesi…

Ben Delilah Hazel. 25 yıllık hayatım kimlik arayışıyla geçti. Şimdi köklerimin bulunduğu topraklardayım.

Burada bana Leyla diye sesleniyorlar. Burası sıcacık, kaybettiğim annemin kucağı gibi güvenli ve babamın hatıralarıyla dolu. Beni kabul edecekler mi, bilmiyorum. Ya da ben onları affedecek miyim? Ama emin olduğum tek şey, bu topraklara kök salmak istiyorum, burada yeşermek istiyorum. Uzun yıllar sonra, babasının onu reddeden ailesiyle yüzleşen Delilah, daha yeni tanıştığı akrabaları tarafından hiç beklemediği
kadar hoş karşılanınca ait olduğu kökler tarafından kabul edilmeyi umut eder. Ama dedesi, çocuklarıyla aynı fikirde değildir. Onun için 25 yıl önce verdiği karar geçerlidir, Delilah ailede istenmiyordur. Ancak Delilah’ın halaları, kendi babalarına karşı gelip yeğenlerini aileye alır. Fakat Delilah’ın çok daha büyük bir problemi vardır. Yeni ailesine patronu olarak tanıştırdığı Anthony’nin, hayatının aşkı olduğunu onlara nasıl anlatacaktır? Ailesi ve aşkı arasında kalan Delilah, kimliğini keşfetmeye çalışırken gerçek ailenin herhangi bir toprağa ya da kan bağına ihtiyaç duymadığını fark eder.
 
 

Delilah’ın Tüm Renkleri (Karton Kapak) isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; T. Y. Mazer tarafından yazılmış ve ARTEMİS YAYINLARI yayınevinin 01.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Delilah’ın Tüm Renkleri (Karton Kapak) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.