Değişimi Yönetmek pdf – Yandex indir

tarafından
16
Değişimi Yönetmek  pdf – Yandex indir

Değişimin gücü her yerde: yeni teknolojik gelişmeler, değişen yasal düzenlemeler, yeni patronlar ve iş ortakları…
 
• Değişime hazır ve uygun musunuz? 
 
• Daha iyisi için, değişimle nasıl başa çıkacağınızı biliyor musunuz?
 
Birçok işletmenin hayatta kalması ve gelecekteki başarısı, genellikle yöneticilerinin hızlı hareket etme, değişimin hızına ayak uydurma, tuzaklardan kaçınma ve yeni koşulların sunduğu fırsatları yakalama yeteneğine bağlıdır. Kılavuz niteliğindeki bu kitap, değişim labirentinde size yardımcı olacak ve kontrolü yeniden kazanmanıza, dönüşümü kucaklamanıza ve kendiniz için daha iyi bir değişim süreci yürütmenize olanak sağlayacak. 
 
Değişimi Yönetmek, değişime hazırlanmaya, başarılı değişimi teşvik etmeye ve değişimin sürdürülmesine dair içerdiği tavsiyeler ve uygulanabilir yöntemlerle, yönetici pozisyonundaki herkes için vazgeçilmez bir kaynak.
 

Değişimi Yönetmek isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Patrick Forsyth tarafından yazılmış ve NOVA KİTAP yayınevinin 21.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir Borsa Spekülatörünün Anıları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bir Borsa Spekülatörünün Anıları indir, Bir Borsa Spekülatörünün Anıları oku ve Bir Borsa Spekülatörünün Anıları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Değişimi Yönetmek pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.