Değerli Taşların Kimyasal Yapıları ve Özellikleri Doğal Taşları Tespit Yöntemleri pdf – Yandex indir

tarafından
5
Değerli Taşların Kimyasal Yapıları ve Özellikleri  Doğal Taşları Tespit Yöntemleri pdf – Yandex indir

Kısa bir süre önce Londra’daki bazı elmas tüccarları ve değerli taş toptancıları bana mineralojinin bu bölümü üzerine bir çalışma yazmamı önerdiler çünkü en çok ihtiyaç duyulan bilgiyi tam olarak veren herhangi bir kaynak namevcuttu.
Böyle bir kitap için çağrıda bulunulduğunu görünce bu ihtiyacı karşılamak amacıyla bu eseri yazdım ve bu el kitabının sadece uzmanlara ve belirli teknik bilgilere ihtiyaç duyanlara değil, aynı zamanda bu büyüleyici konuya olan ilgisi sadece değerli taşların satın alınması, bulundurulması veya toplanmasından zevk duyan veya hatta konuya ilgisi bir kuyumcunun vitrininin camından onları incelemekten ibaret olan herkes için de faydalı olacağına inanıyorum.
John Mastin
Totley Brook, Sheffield Yakınları
Haziran 1911
 

Değerli Taşların Kimyasal Yapıları ve Özellikleri Doğal Taşları Tespit Yöntemleri isimli 101 sayfadan oluşan kitap ; John Mastin tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 01.02.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Değerli Taşların Kimyasal Yapıları ve Özellikleri Doğal Taşları Tespit Yöntemleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.