Dayısızlığa Övgü pdf – Yandex indir

tarafından
3
Dayısızlığa Övgü pdf – Yandex indir

Pandemi günlerinde sıradışı ve endişeli günler yaşanmaktadır. İnsanlar salgının kısıtlamalarına rağmen yeni yaşam koşullarına uyum sağlamıştır. Biri vardır ki, kanıksanmış düzeni de yeni düzeni de altüst etmek ister. Hukuksuzluğun hukuk olmasına itiraz eder, feodal ilişki biçimine itaati reddeder. Yaşadığı toplumu uyandırmak, ahbap-çavuş ilişkilerine çomak sokmak yaşamının amacı olmuştur. Sesini duyurmak için ince hesaplarla yaptığı planlar, onu sıradan biriyken seri bir katile dönüştürmüştür.        
 
Özgür Eren Koç, kendi adıyla ilk defa okur karşısına çıkıyor. Onu, Binbir Feet Masalları romanındaki politik tavrı ve muhalif diliyle tanıyan okuruna polisiye lezzetinde “Merhaba!” diyor.  
 
Dayısızlığa Övgü dünün, bugünün ve yaşanmasını istenmeyen yarınların romanı…
 

Dayısızlığa Övgü isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Özgür Eren Koç tarafından yazılmış ve A7 KİTAP yayınevinin 14.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sınır 2700 / Saklı Ülke pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Sınır 2700 / Saklı Ülke indir, Sınır 2700 / Saklı Ülke oku ve Sınır 2700 / Saklı Ülke pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dayısızlığa Övgü pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.