Dava Kapandı pdf – Yandex indir

tarafından
13
Dava Kapandı pdf – Yandex indir

“Ah, Yirminci Yüzyıl! Sevgili, sevgili Yirminci Yüzyıl! Tüm bunlar nerede sona erecek? Marksizm! Psikanaliz! Yapısalcılık! Göstergebilim! Güzel güzel paradigmalar! Marksizm tarihin anlamını gün yüzüne çıkarmış, psikanaliz insan davranışının sebeplerine ışık tutmuş, yapısalcılık mitlerin kökenini açığa vurmuş ve göstergebilim de hepsinin üzerine birer etiket yapıştırmış! Peki ya bugün? Bugün neyden emin olabilirsiniz ki? Yakında kendi ölümünüzden dahi emin olamayacaksınız.”
Rüya gibi bir Post-Komünist Prag’da geçen, görünüşte bir dedektif romanı. Dava Kapandı, bir gerilim filminden bekleyeceğiniz tüm unsurlara sahip. Cinayet, tecavüz, intihar! Yerel parktaki bankta oturup sohbet eden bir avuç zararsız, esprili ihtiyar etrafında dönen tuhaf bir hikâye. Bir arsa davası, gizemli ipuçları, sakat bir dil, çözülmemiş suçlar, en az bir şüpheli intihar. Tüm bu karmaşanın içinde, dili ve edebiyatı sorgulayan sofistike bir mesel. Modern Çek Edebiyatının en büyük yıldızlarından Patrik Ouředník, keskin hicivlerden oluşan cephaneliğiyle, hedef tahtasına insan doğasını yerleştiriyor.
 

Dava Kapandı isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Patrik Ourednik tarafından yazılmış ve EPONA KİTAP yayınevinin 20.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sezar'ın Papirüsü pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Sezar'ın Papirüsü indir, Sezar'ın Papirüsü oku ve Sezar'ın Papirüsü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dava Kapandı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.