Dar Kapı pdf – Yandex indir

Dar Kapı pdf – Yandex indir

Nobel ödüllü André Gide’in ilk büyük edebi başarısı olarak kabul edilen Dar Kapı, otobiyografik paralelliklere rağmen yazarın edebi arayışlarının ürünüdür: Din, ahlak, aşk, fedakârlık, erdem arasındaki geçişkenlikler üzerinde yükselen eser nihayetinde, geleneksel trajedinin yepyeni bir zeminde inşasına varır.
 
Uhrevi yolların, zoru seçmenin erdemine vurgu yaparken girdiği dolambaçlı yolda hayatı ve dolayısıyla düşünceleri doğallığında dindışı bir alana doğru serpilten, bu yönüyle bir büyüme öyküsü olarak da değerlendirilebilecek Dar Kapı, insan ruhunun derinliklerine uzanan bir yolculuğun kapısıdır.
 
İla hi lütuf ile mukadderatın kollarında açmazlara sürüklenen duygulara ve kontrolü elden yiten yaşamlara eleştirel bir bakış…
 

Dar Kapı isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Andre Gide tarafından yazılmış ve SEL YAYINCILIK yayınevinin 07.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kurt Adam pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kurt Adam indir, Kurt Adam oku ve Kurt Adam pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dar Kapı pdf – Yandex indir - PDF indir