Damla Damla Terapi Aşka, Evliliğe ve Çocuklara Dair pdf – Yandex indir

tarafından
9
Damla Damla Terapi  Aşka, Evliliğe ve Çocuklara Dair pdf – Yandex indir

Hepimizin yaşamının özünde; sevme ve sevilme ihtiyacı vardır.
Tabii bu ihtiyaçlar bazen sonsuz bir aşkla tatmin edilirken bazen de sarsıcı, hayal kırıklığı yaratan acılara, travmalara dönüşür.
Öyle olur ki “Ölüm bizi ayırana kadar!” inancıyla başlayan yolculuk, yerini sonu gelmez çatışmalara, depresyona, alkol bağımlılığına, şiddete ya da cinsel sorunlara bırakır.
Bu kitapta; sağlıklı, mutlu, güvenli hatta mükemmel bir romantik ilişkinin, evliliğin ve anne-baba-çocuk ilişkisinin nasıl kurulabileceğine yer verilmiştir.
Her bölümde, öncelikle o sorunun nereden kaynaklandığına değinilmiş ve sonrasında da uygulamaya dönük, pratik çözüm önerileri sunulmuştur.
Bir kendi kendine yardım, terapi kitabı olarak görülebilecek bu eserin; aşka inanan, bir ilişkisi olan, evli ya da anne-baba olmuş herkese yararlı olacağı söylenebilir.
 

Damla Damla Terapi
Aşka, Evliliğe ve Çocuklara Dair isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Uzm. Psk. Tarık Solmuş tarafından yazılmış ve NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 09.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Türkçenin Kapıları 1 pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Yeni Türkçenin Kapıları 1 indir, Yeni Türkçenin Kapıları 1 oku ve Yeni Türkçenin Kapıları 1 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Damla Damla Terapi Aşka, Evliliğe ve Çocuklara Dair pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.