Daisy Mason Nerede? pdf – Yandex indir

tarafından
5
Daisy Mason Nerede? pdf – Yandex indir

On olaydan dokuzunda suçlu, kurbanın tanıdığı biridir. Bu, içlerinden birinin yalan söylediği anlamına geliyor.
 
Mason ailesinin bahçesindeki partide her şey harikaydı, ta ki ailenin sekiz yaşındaki kızı Daisy Mason’ın kaybolduğu anlaşılana kadar. Küçük kız partiden bir anda kaybolur, hiçbir görgü tanığına rastlanmaz. Olayı soruşturan Adam Fawley için bu durum, Daisy’nin ailesi kadar garip değildir. Görünüşüne takıntılı bir anne, gözü her daim dışarıda bir baba ve içine kapanık bir kardeş… Tüm bu aile üyeleri Daisy’nin bulunmasını kolaylaştıracak yerde davayı daha da karanlık sırlarla doldurur.
 
Kimsenin bir şey bilmediği ve görmediği olayda iz süren Dedektif Adam Fawley ve ekibinin ellerinde, Daisy’yi bulmaya çalışırken sadece bu tuhaf ailenin söyledikleri vardır.  Herkesin bir sırrının olduğu bu evde Adam Fawley kime güvenecektir?
 
 
“Cara Hunter, takdire şayan bir hâkimiyet ve artan gerilim ile bir profesyonel gibi yazıyor.” 
― The Times (Londra)

 
“Hunter, gerilim yaratma ve okuyucunun sonuna kadar tahminde bulunmasını sağlama konusunda ustaca bir iş çıkarıyor.”

— Publishers Weekly

 
“İyi yazılmış bu psikolojik drama, sonuna kadar sizi tahminde bulunmaya devam ettirecek.”

Book Reporter
 

Daisy Mason Nerede? isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; Cara Hunter tarafından yazılmış ve OLİMPOS YAYINLARI yayınevinin 19.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aldanma Dünyaya pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Aldanma Dünyaya indir, Aldanma Dünyaya oku ve Aldanma Dünyaya pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Daisy Mason Nerede? pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.