Dağlar ve İnsanlar pdf – Yandex indir

tarafından
8
Dağlar ve İnsanlar pdf – Yandex indir

“Dağlar ve İnsanlar” kitabı, bir lokma ekmek için birbirleriyle savaşma ihtiyacından kurtulan insan enerjisinin, doğaya hâkim olmak için nasıl bir mücadeleye girdiğini, kolektif enerjinin sistematik ve sürekli olarak nasıl makul bir ilke ortaya koyduğunu, emekçilerin fiziksel gücünü ve zihnini, gasp eden herhangi bir grup için değil, tüm insanlar için eşit derecede yararlı olan doğa güçlerinin temel oyununa harcadığını anlatıyor. Çöller sulanıyor, bataklıklar kurutuluyor, nehirlerin akışı düzenleniyor, verimli toprakların miktarı artıyor, insanlar her yıl fosil yakıt, gübre, metal rezervleriyle kendilerini daha fazla zenginleştiriyor, tahıl kültürü daha fazla canlanıyor ve daha kuzeyde bile dünya, bir emekçiye, giderek daha verimli ve efendisine itaatkâr hale geliyor.
 
M. İlin’in kitabı günümüze dair bir şiirdir. “Dağlar ve İnsanlar” kitabına tam olarak hak ettiği başarıyı diliyoruz, geçmişin tozunu insanların beyinlerinden, insanların ne kadar derin, uzlaşmaz, keskin bölünmüş olduklarını görmelerini engelleyen tozu kaldırmasını ve ne kadar güzel olduğunu göstermesini diliyoruz. Dünyayı dönüştürmek için kendilerine hedef koyan ve bu büyük, cesurca dünya çapında yazılmış çalışmaya mükemmel bir şekilde başlayan insanların yolunu aydınlatmasını umuyoruz.
 

Dağlar ve İnsanlar isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; M. İlin tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 22.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Erik Ağaçlarının Gölgesinde pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Erik Ağaçlarının Gölgesinde indir, Erik Ağaçlarının Gölgesinde oku ve Erik Ağaçlarının Gölgesinde pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dağlar ve İnsanlar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.