Dağın Şeyhi Hasan Sabbah pdf – Yandex indir

tarafından
10
Dağın Şeyhi Hasan Sabbah pdf – Yandex indir

“Hasan sen topraktansın, beni iyi dinlemelisin!” demişti o kutsal adam. Mağaranın duvarına ışığı vuruyordu. Meşalenin aydınlığından daha parlaktı ışığı. Gölgesi yoktu o kutsalın. Belki de ilk dikkatini çeken bu ayrıntıydı. Gözlerinin yanlış gördüğünü düşünmüş ve dikkatlice birkaç kez yanılıyor muyum diye bakmıştı!
 
“Devlet idare etmek o kadar kolay değil,” demişti kutsal ona. “Ama yanında hep biz olacağız. Bizi ne zaman ararsan, bize her ne zaman ihtiyaç duyarsan yanında olduğumuzu göreceksin.”
 
Beyaz giysileri hiç kirlenmeyen ve tertemiz parlayan kutsal canlının beline inen saçı da sakalı da paktı. Mağaranın nemli havasını dağıtan güzel bir kokusu vardı…
 
“Eğer bir davan yoksa hayatının da anlamı yoktur.”
 
Hasan Sabbah
 
Herkesin bildiği tarihi kitapların içine fantastiğin büyüsünü karıştırıp farklı bir anlatım sunan Mehmet Kemal Erdoğan’dan muhteşem bir eser daha.
 
Dağın Şeyhi Hasan Sabbah’ı okurken, Alamut Kalesi’nin mistik havasını soluyacak ve dünyanın ilk suikastçısının sıra dışı hayatına tanık olacağınız bu eseri elinizden bırakamayacaksınız…
 

Dağın Şeyhi Hasan Sabbah isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Mehmet Kemal Erdoğan tarafından yazılmış ve YILKAD YAYINLARI yayınevinin 31.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gardenia Çiçeği pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Gardenia Çiçeği indir, Gardenia Çiçeği oku ve Gardenia Çiçeği pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dağın Şeyhi Hasan Sabbah pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.