Çünkü O Daha Çocuk pdf – Yandex indir

tarafından
19
Çünkü O Daha Çocuk pdf – Yandex indir

Kendi çocukluğumuzla aramızda yıllar varken hayata çocuğumuzun gözünden bakmak mümkün mü?
 
Ebeveynler olarak dünyayı değiştirebilir, geleceği şekillendirebilirsiniz. Bunun yolu, çocuğunuzun gelişimini ve duygularını iyi anlamaktan ve onu şefkatle büyütmekten geçiyor. Tartının bir tarafına kendi yaşınızı, hayat tecrübenizi ve yaşadığınız onca şeyi, diğer tarafına da çocuğunuzun birkaç senelik kısacık hikâyesini koyun. Aradaki fark, hayata çocuğunuzun gözünden bakmanızı sağlayarak size yepyeni bir pencere açacak.
Çocuğunu büyütürken pek çok ebeveynle aynı kaygıları yaşayan, aynı süreçlerden geçen uzman eğitimci Senem Han Uysal, ebeveyn-çocuk ilişkisine dair eğlenceli bir bakış açısı sunuyor. Sınır koyma, güvenli bağlanma, çocuğunu gerçek potansiyeline ulaştırma, oyun, beslenme, öfke nöbetleri gibi pek çok konuya gerçekçi bir yaklaşımla öneriler getiriyor. Anne babaların hayatını kolaylaştıracak bilgileri, uzman olarak yaşadığı deneyimler ile güncel bilimsel araştırma sonuçlarını harmanlayarak aktarıyor. 
 
Ve size hep aklınızın bir köşesinde olacak sihirli cümleyi fısıldıyor: Çünkü O Daha Çocuk…
 

Çünkü O Daha Çocuk isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Senem Han Uysal tarafından yazılmış ve DOĞAN KİTAP yayınevinin 07.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Finansal Krizler pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Finansal Krizler indir, Finansal Krizler oku ve Finansal Krizler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çünkü O Daha Çocuk pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.