Cümle Kapısından Kalbe Girmek / Öğütler Ve Düşünceler pdf – Yandex indir

Cümle Kapısından Kalbe Girmek / Öğütler Ve Düşünceler pdf – Yandex indir

Bir cümle; insanın duygusuna, düşüncesine yön verip hayatını güzelleştirir mi? Okuduysa, işittiyse, söz kalbine girdiyse, aklına yatıp mantığına uyduysa neden olmasın! Günümüz dünyasında bilimde, sanayide, teknolojide büyük gelişmeler yaşanıyor; çok farklı iletişim ve ulaşım kaynaklarından yararlanılıyor. Ne yazık ki aynı gelişmeler, insanlar arasındaki iletişim ve ilişkiler için söz konusu değil. Sorumluluklar ve ahlaki değerlerin ihmali, iletişim dilinin iyi kullanılmaması, huzursuzluğa ve insanlar arasında olumsuzluklar yaşanmasına neden oluyor.
İçeriğinde atasözleri ile Türk ve Doğu, Batı ve Dünya edebiyatına mensup yazar, şair, düşünürlerin özdeyişleri bulunan Cümle Kapsından Kalbe Girmek / Öğütler ve Düşünceler; en ayrıcı özelliği ahlak olan insanın kendisine, ailesine, çevresine, insana ve insanlığa karşı maddi-manevi sorumluluklarını binlerce öğüt ve düşüncelerle hatırlatıyor.
 

Cümle Kapısından Kalbe Girmek / Öğütler Ve Düşünceler isimli 296 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Uslu tarafından yazılmış ve ERKAM YAYINLARI yayınevinin 23.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zamana Vuran Dalgalar Wirginia Woolf ve Ahmet Hamdi Tanpınar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Zamana Vuran Dalgalar Wirginia Woolf ve Ahmet Hamdi Tanpınar indir, Zamana Vuran Dalgalar Wirginia Woolf ve Ahmet Hamdi Tanpınar oku ve Zamana Vuran Dalgalar Wirginia Woolf ve Ahmet Hamdi Tanpınar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cümle Kapısından Kalbe Girmek / Öğütler Ve Düşünceler pdf – Yandex indir - PDF indir