Cumhuriyetçilik Ulusal Egemenlik ve Birlik / Atatürk’ün Yorumuyla Atatürkçülük 2 pdf – Yandex indir

tarafından
6
Cumhuriyetçilik Ulusal Egemenlik ve Birlik / Atatürk’ün Yorumuyla Atatürkçülük 2 pdf – Yandex indir

Birçok acı tecrübeyi yaşayan milletin, bundan sonra egemenliğini bir kişiye vermesi kesinlikle mümkün olmayacaktır.
Milletimiz, hiç kimsenin iznine gerek görmeden ve müsaade etmeyenlere karşı isyan ederek, ulusal egemenliğini almış ve öylece kullanmıştır.
Ulusal egemenlik öyle bir nurdur ki onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar yanar, yok olur. Milletlerin esirliği üzerine kurulmuş müesseseler her tarafta yıkılmaya mahkûmdur.
 
Mustafa Kemal Atatürk
 
Atatürk’ü gören, onunla bir arada bulunma şansına eren ve bugün hayatta olan son iki kişiden biri olmam sebebiyle Atatürk’ün Yorumuyla Atatürkçülük setini sizler için hazırladım.
Keyifli okumalar…
 
Hanri Benazus
 

Cumhuriyetçilik Ulusal Egemenlik ve Birlik / Atatürk’ün Yorumuyla Atatürkçülük 2 isimli 72 sayfadan oluşan kitap ; Hanri Benazus tarafından yazılmış ve SÖZCÜ KİTABEVİ yayınevinin 16.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ateşin Kültür Tarihi Tarihöncesinden İlk Çağlara pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Ateşin Kültür Tarihi Tarihöncesinden İlk Çağlara indir, Ateşin Kültür Tarihi Tarihöncesinden İlk Çağlara oku ve Ateşin Kültür Tarihi Tarihöncesinden İlk Çağlara pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cumhuriyetçilik Ulusal Egemenlik ve Birlik / Atatürk’ün Yorumuyla Atatürkçülük 2 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.