Cumbadan Rumbaya pdf – Yandex indir

tarafından
15
Cumbadan Rumbaya pdf – Yandex indir

Peyami Safa’nın insanları içinde en sıra dışı karakterlerin yer aldığı Cumbadan Rumbaya romanı; tek düşüncesi, yaşadığı köhne evden ve semtten kurtularak Nişantaşı’nda bir apartman katında oturup, zengin bir koca bulma arzusu taşıyan Karagümrüklü Cemile’yi anlatıyor. Peyami Safa’nın diğer romanlarında da sıklıkla görülen Batılılaşma ve yabancılaşma meselesinin, ilk defa bu romanında toplumun en kenar mahallelerinden birinde yaşayan insanların hayatında bile nasıl değişikliklere ve kırılmalara yol açtığı gösteriliyor. Daha önce sinema filmi ve televizyon dizisi de yapılan, şaşırtıcı kurgusu ve samimi üslûbuyla bir solukta okunacak Cumbadan Rumbaya romanında, ruhunu ve aşkını kaybetmemişlerin hayata tutunma mücadelesine şahitlik edeceksiniz. 
 

Cumbadan Rumbaya isimli 429 sayfadan oluşan kitap ; Peyami Safa tarafından yazılmış ve ÖTÜKEN NEŞRİYAT yayınevinin 08.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Koçak Gözümsün pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Koçak Gözümsün indir, Koçak Gözümsün oku ve Koçak Gözümsün pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cumbadan Rumbaya pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.