Cristiano Ronaldo Ben Tek, Siz Hepiniz! pdf – Yandex indir

tarafından
3
Cristiano Ronaldo  Ben Tek, Siz Hepiniz! pdf – Yandex indir

“Kes şu ağlamayı artık! Seni sulu gözlü ufaklık…”
Beni ne zaman bir olay karşısında duygulanmış halde görse, babam bu sözlerle başlardı çok uzun sürecek konuşmasına. Ben bir köşede ağlamak ve ağlamamak arasında kararsız, gözlerim dolu dolu onu dinler, güçlükle tuttuğum gözyaşlarımı sonunda içime akıtır, babama yansıtmazdım. Doğruya doğru, gerçekten sulu gözlü bir çocuktum. Duygusal yapım kısa sürede hem ailemin hem de zamanımın çoğunu geçirdiğim kilisenin çocuk topluluğunda hızla kendini belli etmişti.
Ben kim miym? Ben Cristiano Ronaldo, Portekizli küçük arı…”

Yüzyılımızın önde gelen futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo’yu daha yakından tanımaya ne dersiniz? Bu kitapta Ronaldo ile ilgili bilgilerinizi güncellerken hayata, azme ve başarıya dair pek çok sırra da ortak olacaksınız

“Ronaldo yaptığı her şeyde en iyi olmak istiyordu. Tenis, bilardo, pinpon, dart ya da atletizm fark etmiyordu. Tüm rakiplerini yenmek ve en hızlı olmak istiyordu. Hangi sporu yapıyorsa yapsın kazanmak zorundaydı. Bence bugün olduğu yere gelmesindeki nedenlerden biri, her zaman daha fazlasını istemesi.”
 

Cristiano Ronaldo Ben Tek, Siz Hepiniz! isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Miguel Silva Perez tarafından yazılmış ve TODO KİTAP yayınevinin 08.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Cristiano Ronaldo Ben Tek, Siz Hepiniz! pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.