Coşkun Sabah – Anılar Şimdi Gözümde Canlandılar pdf – Yandex indir

Coşkun Sabah – Anılar  Şimdi Gözümde Canlandılar pdf – Yandex indir

Anadolu’nun müziği ve doğduğu toprakların nağmeleriyle yetişip daha küçük yaştan itibaren uda gönül veren Coşkun Sabah, “Yapamazsın!” diyenlere inat, klasik bir Türk müziği çalgısıyla tek başına sahne almaya başladığında, sadece kendi hayat hikâyesinin değil, Türkiye’nin müzik tarihinin de kırılma noktalarından birinin başrollerinden oldu.
 
Albümleri satış rekorları kıran, konserleri tıklım tıklım dolan, udunun tellerinde halkın nabzını tutan, sazının virtüözü Coşkun Sabah’ın hiç de kolaylıkla katetmediği yaşam yolunun satır araları üzüntüler, sevinçler ve görkemli sanat hayatı, Didem Abidin ve Selahaddin Abidin’in kaleminden Anılar Şimdi Gözümde Canlandılar’da okurla buluşuyor.
 

Coşkun Sabah – Anılar
Şimdi Gözümde Canlandılar isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Didem Abidin tarafından yazılmış ve MONA yayınevinin 03.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zaman Sığınağı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Zaman Sığınağı indir, Zaman Sığınağı oku ve Zaman Sığınağı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Coşkun Sabah – Anılar Şimdi Gözümde Canlandılar pdf – Yandex indir - PDF indir