Çöl Yıldızı pdf – Yandex indir

tarafından
7
Çöl Yıldızı pdf – Yandex indir

Ya Herkes Önemlidir ya da Hiç Kimse”

Belediye Meclis Üyesi, yıllar önce vahşice öldürülen kız kardeşinin katilinin bulunması için LAPD’ye baskı yapınca Faili Meçhul Vakalar Birimi tekrar faaliyete geçer. Çözülemeden rafa kaldırılmış onlarca dosya tekrar gündeme gelir. Birimin yönetimi Renée Ballard’dadır. Ekip gönüllülerden oluşacaktır ve Ballard’ın aklındaki ilk isim tabii ki Harry Bosch’tur.

Ballard, Bosch’un yıllar önce çözemediği Gallagher Ailesi Davası’nı götürerek onu ekibe katmaya çalışır. Araları bir yıldır limoni olsa da Bosch, LAPD’nin kaynaklarını arkasına alarak meslek hayatının en önemli davalarından birini çözme fırsatını reddedemez. Dört kişilik bir aileyi katledip çöle gömen acımasız bir katilin peşindedir ve bu defa katili yakalamaya yeminlidir.

Ekibin önceliği birimin geleceğini belirleyecek davadır. Ballard ile Bosch keşfettikleri bir ipucuyla katile adım adım yaklaşırlar. Beklenmedik gelişmeler bu kovalamacayı tehlikeli bir yola sokar.

“… adını küçük, zor şartlara göğüs geren bir çiçekten alan ‘Çöl Yıldızı’ nefes kesen bir macera ve Bosch ile Ballard’ın dönüm noktalarını anlatan, etkileyici bir roman.”

Colette Bancroft, Tampa Bay Times

“Politika, yolsuzluk, vahşi ölümler ve son teknoloji adli tıp, tüm bunlar kitabı gerçek bir suç belgeseli gibi hissettiriyor ve gerilim dolu bir başyapıt haline getiriyor.”

Alex Gordon, Peterborough Telegraph (İngiltere)

 
 

Çöl Yıldızı isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Michael Connelly tarafından yazılmış ve NEMESİS KİTAP yayınevinin 07.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Çöl Yıldızı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.