Çocuklar İçin Kurtuluş Savaşı Kahramanları pdf – Yandex indir

Çocuklar İçin Kurtuluş Savaşı Kahramanları pdf – Yandex indir

Sevgili Çocuklar,
 
Tarihte büyük bir iz bırakan ve Türk milletinin bağımsızlığını yazdığı bir destana dönüşen Kurtuluş Savaşı, yurdun dört bir yanındaki cesur insanların fedakârlıkları sayesinde kazanılmıştır. Kimisi bugün çok tanıdığımız Hasan Tahsin gibi ilk kurşunu düşmana sıkmış, kimisi Nene Hatun gibi halkı örgütleyerek savaşmaya çağırmıştır. Biz bu kitabımızda sizlere Kurtuluş Savaşı sırasında büyük kahramanlıklar gösteren insanlarımızı tanıtmak ve onları yaşatmak istedik. Bu sayede onların aziz hatıralarına olan borcumuzu ödemeye çalıştık. Dileğimiz, Kurtuluş Savaşı’nın kazanılmasında pay sahibi olan ve canlarını hiçe sayarak ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalışan kahramanlarımızı sizlere tanıtmaktır.
 
Bu mücadelenin kazanılması için varını yoğunu ortaya koyan kahramanlarımız gibi, gerektiğinde Cumhuriyet’imize sahip çıkan, bağımsızlığı için mücadele eden bireyler olmanız temennisiyle…
 

Çocuklar İçin Kurtuluş Savaşı Kahramanları isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Ümit Doğan tarafından yazılmış ve KRİPTO BASIN YAYIN yayınevinin 06.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Çocuklar İçin Kurtuluş Savaşı Kahramanları pdf – Yandex indir - PDF indir