Çocuk ve Beslenme pdf – Yandex indir

tarafından
20
Çocuk ve Beslenme pdf – Yandex indir

Geçmişten günümüze her dönemde herkes için büyük öneme sahip olan beslenme özellikle büyüme ve gelişme döneminde olan çocuklar için son derece önemlidir. 
 
Çocuklarımızı büyütürken özellikle ek besin dönemi, besin alerjileri, özel durumlarla karşı karşıya kaldığımız zaman nasıl bir yol haritası izleyeceğimiz noktasında yaşadığımız güçlüklerden yola çıkarak bu tür bir eserin varlığına ihtiyaç duyduk.
 
Bu yüzden çocuk gelişimi ve eğitimi alanında multidisipliner çalışmalar gerçekleştiren farklı meslektaşlarımızla bir araya gelerek oluşturduğumuz bu eseri; başta çocuklara, onlara bakım hizmeti veren ebeveynlere çocuk beslenmesi konusunda yardımcı olmasını temenni ederek, dünya üzerinde hiçbir çocuğun açlıkla karşı karşıya kalmamasını diliyoruz.
 

Çocuk ve Beslenme isimli 191 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve EĞİTEN KİTAP yayınevinin 01.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping’in Konuşmaları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping’in Konuşmaları indir, Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping’in Konuşmaları oku ve Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping’in Konuşmaları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuk ve Beslenme pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.