Çisil Çisil Yağmur pdf – Yandex indir

tarafından
11
Çisil Çisil Yağmur pdf – Yandex indir

Manevi cihette bir gül bahçesinde büyüyen; ancak zaman içerisinde deist olan ve sağa sola savrulan bir gencin, kafasındaki soru işaretlerini konuştuğu bir dönemde, babasını kaybetmesiyle gelişen olaylar ve hayatındaki muhteşem değişim anlatılmıştır.
Deizmin çukurundan, En Sevgili (asm)’ye…
Bir bağa bahçeye dolu isabet ettiğinde bahçeyi talan eder, çiftçinin emeği mahvolur. Eğer ki dolu isabet etmez de bağ bahçe; güneş, rüzgâr ve yağmurla buluşursa ekinimiz büyür, olgunlaşır ve hasada hazır bir hale gelir. Böyle olduğunda ne çok seviniriz değil mi? Rabbimiz bizi rızıklandırdı, nimetlendirdi diye… İşte Rabbimiz dilediğini rızıklandırır, dilediğini de doluya maruz bırakır. Her ikisinde de nice manalar gizlidir. Rahmet kapıları her ikisinde de açıktır…
 

Çisil Çisil Yağmur isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; İbrahim Emir Yaman tarafından yazılmış ve AHİR ZAMAN yayınevinin 06.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Deniz Kızı Maceraları 4. Kitap / Derinlerdeki Tehlike! pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Deniz Kızı Maceraları 4. Kitap / Derinlerdeki Tehlike! indir, Deniz Kızı Maceraları 4. Kitap / Derinlerdeki Tehlike! oku ve Deniz Kızı Maceraları 4. Kitap / Derinlerdeki Tehlike! pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çisil Çisil Yağmur pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.