Çikolatalı Sütlü Kahve pdf – Yandex indir

tarafından
8
Çikolatalı Sütlü Kahve pdf – Yandex indir

Hacı Lüy 1955 yılında Kırıkkale’de doğdu. İlk, orta, lise tahsilini Kırıkkale’de yaptı. Ege Üniversitesi Fen Fakültesi biyoloji bölümünden mezun oldu. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde anatomi ihtisası yaptı.

İnsan Vücudunda Azami Tasarruf Prensibi, Karın İçi Polisi (Omentum Majus), Karın Ön Duvar Kasları, Anestezi Nimeti gibi uzmanlık alanıyla alakalı yazıları ve Müze Şehir Edirne, Fabrikalar Diyarı Kırıkkale, Batum’dan Geliyorum, Baştanbaşa Balkanlar, Tarsus’tan Silifke’ye, Avrupa’da On Beş gün… gibi gezi yazıları değişik dergilerde ve gazetelerde yayınlandı, televizyon programlarına davet edildi.

18 Mart, Çanakkale Zaferinin yıl dönümlerinde sahnelenmesi için “Çanakkale Gazileri” isimli tiyatro eserini yazdı. Bu eseri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlandı (2009), değişik illerde, ilçelerde sahnelendi. “İstiklal Marşı ile ilgili tiyatronuz var mı?” diye sıkça sorulması üzerine İstiklal Marşımızın Türkiye Büyük Millet Meclisinde kabul yıl dönümlerinde sahnelenmesi için “Milletimin Yıldızı İstiklal Marşı” adıyla bir tiyatro yazdı. Bu eseri de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlandı (2013). Yazar evli ve iki çocuk babasıdır.
 
 

Çikolatalı Sütlü Kahve isimli 317 sayfadan oluşan kitap ; Hacı Lüy tarafından yazılmış ve KUTLU YAYINEVİ yayınevinin 22.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Çikolatalı Sütlü Kahve pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.