Cici Kız Olmayı Bırak pdf – Yandex indir

Cici Kız Olmayı Bırak pdf – Yandex indir

ARTIK SENİN ZAMANIN!

Bu kitabın odağında kadınlar var ama ataerki erkeklere de zarar veriyor. Kadınlara cici kız olması söylenirken, erkekler de agresif, maço, atletik, duygusuz, çapkın vs. olmaları için baskılanıyor.

Kadınlar binlerce yıl güçlü olmak yerine İYİ ve CİCİ olmaya çalıştı. Ancak bu onların seslerini duyurmalarına, yeteneklerini göstermelerine ve vizyonlarını geliştirmelerine engel oldu.

Yazar Majo Molfino, gerçekleştirdiği birçok görüşme ve seans sonucunda, kadınların kendini sabote etmesinin beş temel sebebini “Beş Cici Kız Miti” başlığı altında tanımladı.

Kurallar | Kusursuzluk | Mantık | Uyum | Fedakârlık

 Her bir mitin ilişkinizi, kariyerinizi, gücünüzü ve yaratıcılığınızı nasıl etkilediğini göreceksiniz. Cici Kız Olmayı Bırak, özgüveninizi geri kazanmanıza yardımcı olup yolunuzu aydınlatacak.
 

Cici Kız Olmayı Bırak isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Majo Molfino tarafından yazılmış ve NEMESİS KİTAP yayınevinin 07.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Babamın Yeri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Babamın Yeri indir, Babamın Yeri oku ve Babamın Yeri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cici Kız Olmayı Bırak pdf – Yandex indir - PDF indir