Ceza Muhakemesinde Katılan pdf – Yandex indir

tarafından
16
Ceza Muhakemesinde Katılan pdf – Yandex indir

Doktora tezimin kitaplaşmış hali olan birinci baskının üzerinden on yılı aşkın bir zaman geçti. Bu süre zarfında kitaba olan ilgi, doktrinde ve uygulamada yapılan atıflar beni ziyadesi ile mutlu etti. Bu baskıda doktrin ve mahkeme kararlarındaki gelişmeleri takip ederek kitabı güncellemeye çalıştım. Çalışmanın hukuk hayatına katkı sağlaması en büyük dileğimdir.
 

Ceza Muhakemesinde Katılan isimli 281 sayfadan oluşan kitap ; Ziya Koç tarafından yazılmış ve ON İKİ LEVHA YAYINCILIK yayınevinin 26.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan VEHAK Vergide Güncel Gelişmeler Serisi 1-2 Kamu Alacaklarının Yeniden Yapılandırılması Kanunu: Sorunlar, Çözüm Önerileri Vergi Kanunlarına 7338 Sayılı Kanun'la Getirilen Değişiklikler pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Çözüm Önerileri Vergi Kanunlarına 7338 Sayılı Kanun'la Getirilen Değişiklikler indir, Çözüm Önerileri Vergi Kanunlarına 7338 Sayılı Kanun'la Getirilen Değişiklikler oku ve Çözüm Önerileri Vergi Kanunlarına 7338 Sayılı Kanun'la Getirilen Değişiklikler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ceza Muhakemesinde Katılan pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.