Çevre Bilinci Eğitimcilerin Yetiştirilmesinde Kavramsal Bir Yol Haritası ve Müdahale Örnekleri pdf – Yandex indir

tarafından
9
Çevre Bilinci  Eğitimcilerin Yetiştirilmesinde Kavramsal Bir Yol Haritası ve Müdahale Örnekleri pdf – Yandex indir

İçinde bulunduğumuz dönem insan hayatını kolay­laştırdığı kadar büyük sorunları da beraberinde getir­mektedir. Son yüzyılda yaşanan çevre problemleri bu konuda topyekûn yapılması gerekenleri gözler önüne ser­mektedir. Çoğu insan etkileriyle gerçekleşen bu sorunlar için ciddi önlemler alma vakti gelip geçmektedir.
 
Küresel boyutta yaşanan iklim değişikliği krizi, biyoçeşitlilikteki azalma ve çok sayıda türün yok olması, dünyanın her ye­rinde yaşanan kirliliğin boyutu gibi büyük çaplı bu prob­lemler tüm yaşamı olumsuz etkilemektedir. Dünyanın farklı coğrafyalarında birbirine bağlı ekosistemlerin her birindeki en ufak olumlu ya da olumsuz etkileşim diğer­lerine de yansımakta, zincirleme bir yolla hatta parabolik bir etkiyle artmaktadır.
 

Çevre Bilinci
Eğitimcilerin Yetiştirilmesinde Kavramsal Bir Yol Haritası ve Müdahale Örnekleri isimli 108 sayfadan oluşan kitap ; Elif Öztürk tarafından yazılmış ve EĞİTEN KİTAP yayınevinin 04.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Çevre Bilinci Eğitimcilerin Yetiştirilmesinde Kavramsal Bir Yol Haritası ve Müdahale Örnekleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.