Cevapsız Mektuplar pdf – Yandex indir

tarafından
8
Cevapsız Mektuplar pdf – Yandex indir

Çantasına sadece bir kitap ve MP3 çalar atıp köpeğiyle birlikte evini terk eden Jihun, her gün başka bir motelde konaklayıp yolda karşılaştığı insanların hikâyelerini dinler. Geçici yoldaşlarının isimlerini öğrenmek yerine onları numaralandırır ve adreslerini not eder.  Bir zamanlar şair olmayı hayal eden komadaki arkadaşına şiirler okuyan 239; bir yanlış anlaşılma yüzünden her gün aynı hatta trenle yolculuk eden 109; intihar etmeye karar veren 32 ve daha nicesi… Jihun seyahati esnasında her akşam bu sayılardan birine mektup yazar, böylelikle onları teselli etmek, kendi deneyimlerinin kaydını tutmak ve yalnızlığından kurtulmak ister. Seyahatini bitirmesi kendisinden önce bir mektubun evine varmasına bağlıdır.
Jang Eun-jin “Cevapsız Mektuplar”da modern hayatın yalnız gezginlerine birlikte yolculuk etmeyi teklif ediyor. İletişim araçlarının gün geçtikçe arttığı buna karşılık hakiki paylaşımların azaldığı bir çağda başkalarını anlamanın ve bağ kurmanın kıymetini hatırlatıyor.
Acıyla mizahın iç içe geçtiği bu eser umudun parıltısını satırlarında taşıyor.
 

Cevapsız Mektuplar isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Jang Eun-jin tarafından yazılmış ve PROFİL KİTAP yayınevinin 08.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bütün İlkleri Yeniden Yaşa Her Erdemin Bedeli Vardır pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bütün İlkleri Yeniden Yaşa Her Erdemin Bedeli Vardır indir, Bütün İlkleri Yeniden Yaşa Her Erdemin Bedeli Vardır oku ve Bütün İlkleri Yeniden Yaşa Her Erdemin Bedeli Vardır pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapsız Mektuplar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.