Cenup pdf – Yandex indir

tarafından
6
Cenup pdf – Yandex indir

Bıraktığımız izler, sildiğimiz izler ve yeniden inşa etmeye çalıştığımız izler üzerine bir anlatı.
Modernitenin ezici hızına ve barbarlığına teslim olmayı inatla reddeden kahramanların izini süren ekolojik bir roman Cenup. Günümüzdeki yabancı düşmanlığının kökenlerini kazıp çıkarma peşinde Latin Amerika’nın zorlu coğrafyasında güneye doğru bir yolculuğa çağırıyor okuru: Guatemala’nın harap olmuş topraklarından, Nietzsche’nin kız kardeşinin Paraguay’da kurduğu Yahudi aleyhtarı komün Yeni Almanya’dan geçip Amazonlara varan uzun bir yolculuğa…
Sözcüklerin ve imgelerin toplamından inşa edilen bu çok katmanlı roman, kaybın acısı, dillerin ve anıların silinişi, bellek ve yazı ihtiyacı ve küreselleşmenin tehlikelerine dair büyüleyici bir anlatı.
 

Cenup isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Carlos Fonseca tarafından yazılmış ve METİS YAYINLARI yayınevinin 09.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Polisiye Romanların Psikolojik Tahlili pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Polisiye Romanların Psikolojik Tahlili indir, Polisiye Romanların Psikolojik Tahlili oku ve Polisiye Romanların Psikolojik Tahlili pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cenup pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.