Cehennem Güvercinleri / Korku Öyküleri 1 pdf – Yandex indir

tarafından
5
Cehennem Güvercinleri / Korku Öyküleri 1 pdf – Yandex indir

Fantezi edebiyatını kısa öyküleriyle şekillendiren Robert E.Howard fantezi edebiyatında önemli bir yere sahiptir. En çokfantezi öyküleriyle bilinse de korku, polisiye, boks, mizah vekovboy öyküleri de yazdı. Bu yazdığı öyküler ya Barbar Conan’ın ya da diğer fantezi öykülerinin gölgesinde kaldı. Hiçbirzaman rafine bir stilist olmayan Howard, cesur, güçlü iradeliadamları korkusuzca yabancı güçlerle ve kötü yaratıklarla karşıkarşıya getirme eğiliminde olan korku kurgusunda da enerjikve canlı bir öykü anlatımı sergiledi. Yazmış olduğu korku ve diğer öykülerde korku, fantezi, mitoloji, aksiyon, savaş ve tarihiromantizmi başarılı bir şekilde birleştirdi, bu derlemede göreceğimiz gibi.
Howard’ın iki cilt olarak yayımlayacağımız korku öyküleriiçin 2008 yılında Del Rey tarafından yayımlanan TheHorrorStories of Robert E. Howard adlı çalışma baz alındı.
İyi okumalar…
Buluşmak üzere.
Öyküler: 
Cehennem Güvercinleri-Derinliklerden – Bana Mezar Kazma – Yüzüğün İblisi  -İhtiyar Garfield’ın Kalbi – Kara Canaan- Kurt Kafası – Gecenin Çocukları – Casonetto’nun Son Şarkısı – Ölü Unutmaz – Kemiklerin Takırtısı – Huzursuz Sular – Höyükten Gelen Dehşet – Yerdeki Adam – TomMolyneaux’nun Ruhu – Burundaki Taş Mezar 
 
 

Cehennem Güvercinleri / Korku Öyküleri 1 isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; Robert E. Howard tarafından yazılmış ve LAPUTA KİTAP yayınevinin 14.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Geçmiş Zaman Olur Ki Hayali Cihan Değer pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Geçmiş Zaman Olur Ki Hayali Cihan Değer indir, Geçmiş Zaman Olur Ki Hayali Cihan Değer oku ve Geçmiş Zaman Olur Ki Hayali Cihan Değer pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cehennem Güvercinleri / Korku Öyküleri 1 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.