Çaylak Sosyolog 2 pdf – Yandex indir

tarafından
1
Çaylak Sosyolog 2 pdf – Yandex indir

İlk üç kitabında suç-ceza bağlamında önemli sosyolojik analizler yapan Şükrü Bilgiç, bu eserinde sosyal hayata ilişkin gözlemleriyle yine aramızda… Öykü tadında sunulan sosyal gözlemleri, bazen kendi yaşamından kesitlerle bazen yoğun araştırmalar yaparken tanıklık ettiği olaylarla bazen de alanındaki uzmanlarla görüşüp aldığı notlarla bizleri derûnî yolculuklara çıkarmakta. Gündelik yaşamdan öyküler yazan Bilgiç, görünürde basit gibi algılanan ama arkasında derin sosyolojik bulgular içeren gerçekleri sade bir dille anlatarak hayat dersleri çıkarmış. Çaylak Sosyolog, bu kitabında kabuklarını kırmış gibi görünüyor: Daha güçlü bir kurgu, daha akıcı bir üslup, daha özgün bir yorumla…
 
Eleştirmen Sefer AKGÜL
 

Çaylak Sosyolog 2 isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Şükrü Bilgiç tarafından yazılmış ve BENGİSU YAYINLARI yayınevinin 26.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yaşamasız (Ciltli) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Yaşamasız (Ciltli) indir, Yaşamasız (Ciltli) oku ve Yaşamasız (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çaylak Sosyolog 2 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.