Çarın Çizmeleri pdf – Yandex indir

tarafından
15
Çarın Çizmeleri pdf – Yandex indir

Sıradan olayları ve insanları komik ve yergisel anlatımından doğan başarısıyla dünya çapında üne kavuşturan, yazarın en ünlü yapıtı olan Çarın Çizmeleri’ni okuyuculara sunan Mihail Zoşçenko, okuyucuları yazdıklarıyla etkileyen yazarlardan biridir. Zoşçenko, anlattığı hikâyelerle okuyucuyu güldürmekle kalmıyor, yaşadığı dönem ve Rus toplumu hakkında da bilgi veriyor. Zoşçenko, insan doğasının zayıf yanlarını, gülünç taraflarını iyi hâle getirerek okurun beğenisine sunuyor. Kısa hikâyelerden oluşan güldürülerin toplandığı bu kitabı siz okuyucularımıza sunar, iyi okumalar dileriz.
 

Çarın Çizmeleri isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Mihail Zoşçenko tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 16.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Usulden Yönteme: Mehmed Fuad Köprülü'nün Edebiyat Tarihçiliği pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Usulden Yönteme: Mehmed Fuad Köprülü'nün Edebiyat Tarihçiliği indir, Usulden Yönteme: Mehmed Fuad Köprülü'nün Edebiyat Tarihçiliği oku ve Usulden Yönteme: Mehmed Fuad Köprülü'nün Edebiyat Tarihçiliği pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çarın Çizmeleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.