Çapa Zamanı pdf – Yandex indir

tarafından
3
Çapa Zamanı pdf – Yandex indir

Her satırı öğretici derslerle dolu, buram buram yaşanmışlık kokan bir yaşamöyküsü. Adanalı iş insanı Süleyman Onatça’nın renkli hayatını okurken, Türkiye’nin yokluklardan bugünlere uzanan ders alınacak hikâyesine de tanıklık edeceksiniz. Sanayi Çarşısı’nda çocuk yaşta çıraklık yaparak hayat mücadelesine atılan Onatça, hayatını bir heykeltıraş titizliğiyle şekillendiriyor ve en tepeye kadar tırmanıyor. Ülkenin en önemli işveren örgütlerinde yöneticilikle geçen yıllar, Süleyman Onatça’nın heybesinde birçok renkli hikâye birikmesine vesile olurken, topluma ve insanlığa dair de eşsiz bir bakış açısı geliştirmesine olanak sunuyor. İş yaşamının zorlu ortamında zarafetiyle ve sevecenliğiyle kendisine ayrı bir kulvar açan Onatça, sanata ve çevreye verdiği büyük önemle de tanınıyor. Bir otobiyografi olan elinizdeki kitapta Türkiye’nin en önemli iş insanlarından birinin hayat hikâyesini okuyacaksınız.
 

Çapa Zamanı isimli 204 sayfadan oluşan kitap ; Süleyman Onatça tarafından yazılmış ve İNKILAP KİTABEVİ yayınevinin 03.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sana Türkülerim Var pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Sana Türkülerim Var indir, Sana Türkülerim Var oku ve Sana Türkülerim Var pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çapa Zamanı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.