Çağlar Öfkeli / İlk Okuma Kıtabım pdf – Yandex indir

tarafından
3
Çağlar Öfkeli / İlk Okuma Kıtabım pdf – Yandex indir

Çağlar anaokulunda birdenbire öfkesine yenik düştü. Yaptığı kule Batu’nunki kadar güzel olmadı. Üstelik Çağlar’ın kulesini gören Batu, gülmeye başladı. Çağlar çok öfkelendi ve kuleyi devirdi. Ahşap parçalar etrafta uçuşurken bir tanesi neredeyse Pelin’e çarpıyordu. Funda Öğretmen, Çağlar’ı uyardı. Çağlar’ın öfkelenmesi normal olabilirdi, ancak ahşap parçaları etrafa atması yanlış bir davranıştı. Çağlar bir daha öfkelendiğinde öfkesini nasıl yenebilir acaba?
Çocukların duygu yönetimini öğrenmesine destek olmak amacıyla hazırlanan bu kitabımızda öfke konusu anlatılmaktadır. Öykümüz özellikle çocukların kendilerine ve başkalarına zarar vermeden, öfkelerini nasıl dile getirebileceklerini ve öfkelerinden nasıl kurtulabileceklerini anlatıyor. Uzman psikiyatr tarafından ebeveyn ve pedagoglar için yazılmış son sözü kitabın sonunda bulabilirsiniz.
 

Çağlar Öfkeli / İlk Okuma Kıtabım isimli 24 sayfadan oluşan kitap ; Christian Tielmann tarafından yazılmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 02.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Çağlar Öfkeli / İlk Okuma Kıtabım pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.