Cadı Hikayeleri pdf – Yandex indir

Cadı Hikayeleri pdf – Yandex indir

Dumfriesshire ve Galloway boyunca, eski dünya geleneklerinin kalıntıları hâlâ oyalanmakta ve batıl inançların ve inancın insanların günlük yaşamında ve görevlerinde çok önemli bir etkiye sahip olduğu daha uzak bir zaman olduğunu düşündürmektedir. Yazar, özellikle büyücülük, peri masalları, ölüm uyarıları, cenaze töreni ve hayalet hikâyesi yönünde olmak üzere, bu tür konularla ilgili mevcut materyalleri bir araya getirirken, edindiği bilgilerin sonuçlarını aynen kaydederek ve onları daha yüksek bir analize ya da eleştiriye tabi tutmaya çalışmadan, batıl inancın o eski günlerin toplumsal yaşamı üzerindeki etkisinin daha doğru bir yönü ve yansıması, daha yeterli bir şekilde sunulabilir.
 

Cadı Hikayeleri isimli 255 sayfadan oluşan kitap ; J. Maxwell Wood tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 30.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Lena Agola pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Lena Agola indir, Lena Agola oku ve Lena Agola pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cadı Hikayeleri pdf – Yandex indir - PDF indir