Büyük Bir Aşk pdf – Yandex indir

tarafından
11
Büyük Bir Aşk pdf – Yandex indir

Bir siyasi partinin sekreteri olan Natalya, aynı partinin önemli üyelerinden biri olan gizli sevgilisi Semyon’un ondan ayrılmak istediğini öğrenir. Semyon’la ayrıldıktan sonra ilişkilerinin iyi ve kötü yanlarını anımsar. Bir süre ayrı kaldıktan sonra Semyon’un kendisiyle tekrar görüşme isteiğini kabul eden Natalya, ilişkilerinin aslında ne kadar adaletsiz olduğunu zamanla fark eder ancak artık ilişkiyi kesip atamayacak kadar Semyon’a bağlanmıştır.
Büyük Bir Aşk, mesleki haksızlıklardan evlilik problemlerine kadar her alanda etkisi görülen toplumsal cinsiyet eşitsizliğinin utanç verici gerçekliğini aşk hikâyeleri aracılığıyla işliyor. Samimi dili sayesinde hiçbir zaman okuru hikâyenin özünden uzaklaştırmayan bu kitapta yüzyıllar önce değişmesi gereken fakat günümüzde dahi mevcut olan acı gerçekliklerle yüzleşiyoruz. Fakat Büyük Bir Aşk okurda karamsar bir iz bırakmıyor. Aksine, değişim için vazgeçmeden çabalamanın asaletini görmemizi sağlıyor. Büyük Bir Aşk, hem bireylerin hem de milletlerin en karanlık dönemlerinden sonra gelen köklü değişim sürecini vadeden umut dolu bir kitap.
 

Büyük Bir Aşk isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; Aleksandra Kollontay tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 13.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Skandallar Kraliçesi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Skandallar Kraliçesi indir, Skandallar Kraliçesi oku ve Skandallar Kraliçesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Büyük Bir Aşk pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.