Büyük Babil Oteli pdf – Yandex indir

tarafından
5
Büyük Babil Oteli pdf – Yandex indir

Arnold Bennett’ın kaleminden çıkan “Büyük Babil Oteli,” lüksün ve entrikanın iç içe geçtiği, sırlarla örülmüş bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bu büyüleyici roman, sıradan bir gece vakti başlayan olağanüstü bir maceranın, zenginliğin göz kamaştıran ihtişamı içinde nasıl korkunç bir komploya dönüştüğünü gözler önüne seriyor. Bir milyoner ve bir garsonun gözünden, lüks ve ihtişamın merkezi Büyük Babil Oteli’nde dönen dolapları, gizli kapaklı işleri ve tehlikeli ilişkileri keşfedin. Bennett, okuyucuyu, otelin koridorlarında fısıldanan sırlardan, kraliyet entrikalarına, kayıp insanlardan karanlık suç örgütlerine kadar bir dizi gizemi çözmeye davet ediyor.
 
Her bölümde, karakterler arasında sıkı sıkıya örülmüş ilişkiler, beklenmedik ittifaklar ve şaşırtıcı ihanetlerle karşılaşacaksınız. Yazarın usta anlatımı ile Büyük Babil Oteli’nin görkemli salonlarından şarap mahzenlerine, kral dairesinden buharlı gemilere kadar değişen mekanlarda, soluk soluğa bir maceranın içinde bulacaksınız kendinizi.
 

Büyük Babil Oteli isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Arnold Bennett tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINLARI yayınevinin 02.02.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Büyük Babil Oteli pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.