Bütüncül ve Eleştirel Din Felsefesi Okumaları 1 Tanrı ve Felsefe pdf – Yandex indir

tarafından
22
Bütüncül ve Eleştirel Din Felsefesi Okumaları 1  Tanrı ve Felsefe pdf – Yandex indir

Bir yandan bütüncül ve eleştirel din felsefesi sınırları içinde tartışılacak mevcut ve olası sorunların nasıl işlenmesi gerektiği yönünde bir bilinç oluşturma amacının güdüldüğü, öte yandan, sözü edilen modelin kendi doğal yapısının korunması gerektiği doğrultusunda bir düşünce derinliğine işaret edildiği hususları bu çalışmanın sınırları içinde rahatlıkla görülebilir. Okuyucu, bu eserde dile getirilen düşüncelerden hareketle, eğer din felsefesi anlayışımızın geleceği için köklü bir değişim ve iyileştirme öz görüşüne sahipsek bunu başarmanın önemli bir yolunun, temel din felsefesi konu ve sorunlarını, kendi temel kaynaklarımızın ışığında, yeterince irdelemek ve derinleştirmekten geçtiği gerçeğini rahatlıkla kavrayabilecektir.
 

Bütüncül ve Eleştirel Din Felsefesi Okumaları 1 Tanrı ve Felsefe isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Doç. Dr. Metin Yasa tarafından yazılmış ve ELİS YAYINLARI yayınevinin 15.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bütüncül ve Eleştirel Din Felsefesi Okumaları 1 Tanrı ve Felsefe pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.