Burnout Çağın Yaygın Hastalığı Tükenmişlik Sendromunu Anlamak ve İyileştirmek İçin Bir Rehber pdf – Yandex indir

tarafından
6
Burnout  Çağın Yaygın Hastalığı Tükenmişlik Sendromunu  Anlamak ve İyileştirmek İçin Bir Rehber pdf – Yandex indir

Depresyon ya da kronik yorgunluk gibi kalıplara oturmayan, fiziksel efordan arındırılmış masa başı işçiliğine kondurulamadığı için çoğu zaman bir orta sınıflı şımarıklığı olarak görülen tükenmişlik sendromu sanılandan daha ciddi bir tehlike olabilir.
 
Burnout olarak da bilinen, herkesin duyduğu ama kimsenin parmakla gösteremediği bu sendromu enine boyuna tanımak için iyi bir fırsat bu. Güncel araştırmaların omuzlarında yükselen yöntemlerle kendi tükenmişlik modelinizi tanıma ve onunla baş etme imkanını da ediniyorsunuz. Belki sadece beş dakika sürmeyecek bir işi neden dört saatte bitirebildiğinizi merak ediyorsunuz ve cevap arayışındasınız. Belki de sizlik bir şey yok ama sevdiklerinizin günbegün solması var. Bu sayfalar bazı ampulleri yakabilir.
 
Gitgide uzayan kahve molalarının, odaklanma sorunlarının, “yapasım yok”ların adını koymak isteyenlere…

 
 

Burnout Çağın Yaygın Hastalığı Tükenmişlik Sendromunu Anlamak ve İyileştirmek İçin Bir Rehber isimli 332 sayfadan oluşan kitap ; Gordon Parker tarafından yazılmış ve OKUYAN US YAYIN yayınevinin 11.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Burnout Çağın Yaygın Hastalığı Tükenmişlik Sendromunu Anlamak ve İyileştirmek İçin Bir Rehber pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.