Burçlara Göre İletişim Rehberi pdf – Yandex indir

tarafından
17
Burçlara Göre İletişim Rehberi pdf – Yandex indir

Size, annenizin ve babanızın bile yapamayacağı iyilikte güçlü ve derin bir kitap yazdım. Her yaşta, aile, akraba, arkadaşlık, aşk ve iş sorunlarıyla karşılaşırız. Küçük veya büyük sorunlar hayatımızın kalitesini az ya da çok etkiler. Daha iyi, daha güzel yaşamak için sorunları çözmeye çalışırız. Sorunları çözmek için insanın aklına olmadık şeyler gelir. Çözülemeyen sorunlar, genellikle beynimiz karanlık köşelerine atılır, atılır, atılır… Güzel yaşamaya giden yol daralır, uzar ve ışık çok uzakta kalır. Böyle zamanlarda aklı başında bir dosta ihtiyaç vardır. İşte, elinizdeki bu kitap, sizi o ışığa götürecek gerçek bir dosttur.
 
Sizlere, hayatınız boyunca yaşayabileceğiniz en büyük maceranın kapısını açıyorum. Bu maceranın sonunda bardağın hem boş hem de dolu tarafını görebileceksiniz. Benim dileğim, bardağın dolu tarafıyla mutlu olmanızdır.
 

Burçlara Göre İletişim Rehberi isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Barbaros Kozan tarafından yazılmış ve IQ KÜLTÜR SANAT YAYINCILIK yayınevinin 23.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Burçlara Göre İletişim Rehberi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.